Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 30.09.21

Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 30.09.21

Almanya easyCredit BBL 2. hafta mücadelesinde Braunschweig Perşembe saat 20:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Braunschweig geçen sezon olduğu gibi bu sezon da play-off yarışında yer alacak dişli rakiplerden bir olacağını kurduğu kadroyla kağıt üstünde göstermişti ki ilk maçta deplasmanda Frankfurt’u 13 sayı farkla geçerek bunu sahada da ortaya koymuştu. Hücumda etkili oldukları o maçta Peterka 16 sayı, 4 ribaund, Kramer 14 sayı, 5 ribaund, Sehnal 14 sayı, 6 ribaund ve Klassen 13 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. Toplamda 6 oyuncudan çift haneli katkı alarak yükü dağıtmışlardı. 

Mitteldeutscher ise geçen sezon düşme tehlikesini net şekilde hisseden takımlardan biriydi. Bu sezona da kötü bir giriş yaptılar ve aynı sıkıntılar çekebileceklerinin sinyallerini daha ilk maçtan vermiş oldular. Ligin yeni takımı Heidelberg’e kendi sahalarında 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı, üstellik hücumda çok kötü oynayıp sadece 74 sayıda kalmışlardı. Garbacz 14 sayı, Coffey 12 sayı, 9 ribaund ve Rebic 10 sayı, 6 asist ile direnmeye çalışan isimler olmuşlardı. 

Braunschweig’ın elinde rakibine göre daha tecrübeli ve daha derli toplu bir kadro var. Sahaya koydukları basketbol da daha iyi seviyede, daha disiplinli, sistematik bir takım konumundalar. İlk maçta da deplasmanda Frankfurt’u farklı geçerek bunu göstermişlerdi. Şimdi kendi sahalarında taraftarları önünde de hata yapmayacaklarını, ilk maçını farklı kaybeden rakiplerini handikapı da aşarak zorlanmadan yenerek yollarına devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.54
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Joventut Badalona İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi saat 21:45’de Joventut Badalona ile karşılaşacak. İddaa …