Anasayfa / Brescia / Brescia – Cantu İddaa Tahmini 14.04.21

Brescia – Cantu İddaa Tahmini 14.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Brescia Çarşamba saat 20:30’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.25 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Brescia 24 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırdı ve 12. sırada kendilerine yer buldular. Düşme potasından 2 adım, play-off potasından ise 1 adım uzaktalar. Son haftalarda ise kötü sonuçlar aldılar ve artık bir çıkış arıyorlar. Üst üste 5 maç kaybettiler, galibiyetle tanışma vakitleri geldi de geçiyor bile. Son olarak deplasmanda Venezia’ya konuk olmuşlar, aslında iyi direnmişler ama 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Wilson 21 ve Vitali 12 sayıyla takımlarını ayakta tutan isimlerdi.

Cantu ise bu sezonun zayıf halkalarından biri, 24 maçtan 17 tanesini kaybettiler ve şuanda düşme hattından yer alıyorlar. En yakın rakipleri ile de aralarında 2 galibiyetlik fark oluşmuş durumda. Kalan 6 haftada neredeyse her maça final gibi çıkacaklar düşme potasından kurtulabilmek adına. Bu arada deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu tahmin ediyorsunuzdur, 12 maçtan 10 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 2 maçlarında Trieste’ye direnip 3 sayı ile kaybederken güçlü Milano’dan ise 13 sayı fark yemişlerdi.

İki takım arasında en başta tecrübe anlamında net farklar var. Brescia Vitali, Crawford, Burns gibi ligin tecrübeli isimlerinden bazılarına sahip. Ayrıca Wilson da son maçlarda iyi işler çıkarıyor. Play-off yarışını da düşme hattını da yakından ilgilendiren bu karşılaşmada ev sahibi avantajını da kullanıp karşılarında zayıf bir rakip varken bunu iyi değerlendirip 5 maçlık galibiyet özlemine tecrübeli isimlerin liderliğinde son vererek kötü gidişe dur diyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.25
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – Strasbourg İddaa Tahmini 07.05.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 yarı final maçında San Pablo Burgos Cuma saat 21:30’da Strasbourg …