Anasayfa / Brescia / Brescia – Cantu İddaa Tahmini 16.12.18

Brescia – Cantu İddaa Tahmini 16.12.18

İtalya Lega Basket Serie A 10.hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 14:00’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Brescia geçtiğimiz sezonun aksine şimdiye kadar pek iyi bir performans sergilemedi. 9 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildiler. Ama iç saha performansları gayet iyi ki zaten bu galibiyetlerin tamamını içerde aldılar, 4 maçta sadece 1 kere yenildiler. Eurocup ve Serie A’daki son 2 iç saha maçlarını sırasıyla 23 ve 7 sayı farkla kazanmışlardı. Geçen sezon Bayern’den hatırlayacağımız Cunningham’ı transfer ederek özellikle hücum taraflarına güç kattılar.

Cantu ise maddi problemlerle uğraşıyor ve bu durum direkt olarak sahadaki performanslarına da yansımış durumda. 9 maçtan onlar da 3 galibiyet çıkardılar ama son haftalarda durumları epey kötü. 5 maçtır galibiyete hasret kaldılar. Son 2 maçta önce deplasmanda Trieste’den 20 sonra da içerde Milano’dan tam 27 sayı fark yemişlerdi.

Brescia’nın play-off yolunda potaya yaklaşabilmek adına artık evinde minimum hata ile oynaması gerekiyor. Cantu’nun da son haftalarda finansal problemler nedeniyle yaşadığı performans düşüşünü göz önüne aldığımızda bu zor deplasmanda direnebileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibinin handikapı aşarak, hatta çift haneli farklarla kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …