Güncel
Anasayfa / Brescia / Brescia – Cremona İddaa Tahmini 14.04.19

Brescia – Cremona İddaa Tahmini 14.04.19

İtalya Lega Basket Serie A 26.hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 20:05’de Cremona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Brescia son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla toparlandı ve play-off yarışından sadece 2 maç uzaktalar, şansları devam ediyor. Evlerindeki son 2 maçlarını da kazanmayı başarmışlardı, önce Brindisi’yi uzatma sonunda 17 sonra da Pistoia’yı 8 sayı farkla geçtiler. Abass, Cunningham ve Hamilton gibi çok tehlikeli silahlara sahipler.

Cremona ise bu sezonun flaş takımı ancak son haftalarda bir düşüş yaşıyorlar, özellikle deplasmanlarda zorlandılar ve üst üste 2 maçlarını da kaybettiler. Önce Varese’den 19 sonra da Trieste’den 17 sayı fark yemişlerdi. İşin savunma konusunda ciddi sorunlar yaşadıkları bir gerçek ki yedikleri bu yüksek farklarle beraber evden uzakta özgüvenlerini de kaybetmiş durumdalar.

Brescia play-off yarışından kopmamak adına artık evindeki maçlarda hata yapmaması gerekiyor. Son haftalarda da bunun bilinciyle oynuyorlar zaten iç sahada. Diğer taraftan Cremona da deplasmanlarda çok zorlanan bir takım son haftalarda. Bu maçta da formda ve agresif Brescia karşısında sıkıntılar yaşayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinden zor da olsa bir galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Karadağ – Slovenya İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 11.lik mücadelesinde Karadağ Pazar saat 16:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa bu …