Güncel
Anasayfa / Brescia / Brescia – Cremona İddaa Tahmini 14.04.19

Brescia – Cremona İddaa Tahmini 14.04.19

İtalya Lega Basket Serie A 26.hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 20:05’de Cremona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Brescia son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla toparlandı ve play-off yarışından sadece 2 maç uzaktalar, şansları devam ediyor. Evlerindeki son 2 maçlarını da kazanmayı başarmışlardı, önce Brindisi’yi uzatma sonunda 17 sonra da Pistoia’yı 8 sayı farkla geçtiler. Abass, Cunningham ve Hamilton gibi çok tehlikeli silahlara sahipler.

Cremona ise bu sezonun flaş takımı ancak son haftalarda bir düşüş yaşıyorlar, özellikle deplasmanlarda zorlandılar ve üst üste 2 maçlarını da kaybettiler. Önce Varese’den 19 sonra da Trieste’den 17 sayı fark yemişlerdi. İşin savunma konusunda ciddi sorunlar yaşadıkları bir gerçek ki yedikleri bu yüksek farklarle beraber evden uzakta özgüvenlerini de kaybetmiş durumdalar.

Brescia play-off yarışından kopmamak adına artık evindeki maçlarda hata yapmaması gerekiyor. Son haftalarda da bunun bilinciyle oynuyorlar zaten iç sahada. Diğer taraftan Cremona da deplasmanlarda çok zorlanan bir takım son haftalarda. Bu maçta da formda ve agresif Brescia karşısında sıkıntılar yaşayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinden zor da olsa bir galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Teksüt Bandırma – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 15.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup turnuvasında Teksüt Bandırma Pazar saat 16:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. …