Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Brezilya – Filipinler İddaa Tahmini 06.07.24

Brezilya – Filipinler İddaa Tahmini 06.07.24

Riga’da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası yarı final maçında Brezilya Cumartesi günü saat 15:30’da Filipinler ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Brezilya grubunu lider olarak bitirmeyi başardı. İlk maçta Karadağ’ı 81-72 ile geçerken ikinci maçı Kamerun’a 77-74 ile kaybetmelerine rağmen genel averaj sayesinde 1. sırada yer almayı bilmişti. İkinci maçta üretim anlamında biraz zorlansalar da aslında ne kadar etkili bir hücum takımı olduklarını biliyoruz. Ellerinde Caboclo, Huertas, Meindl, Gui Santos, Yago, Benite, Dias gibi önemli skor opsiyonları bulunuyor.

Filipinler ise ilk maçta ev sahibi Letonya’yı sürpriz bir şekilde 80-89 ile geçerken ikinci maçta da Gürcistan karşısında son topa kadar direnip averajı koruyunca 94-96 ile kaybetmelerine rağmen grubu 2. olarak tamamlayıp yarı final biletini kapmışlardı. Tecrübeli forvet Brownlee takımı sırtalayan isim oldu grup aşamasında. Ramos, Fajardo, Newsome da ona destek oldular. Genç yıldız adayı Sotto sakatlanmıştı son maçta, bu maçta oynayıp oynamayacağı henüz net değil.

Kağıt üstünde Brezilya elbette daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip. Ancak Filipinler de grupta iki Avrupa takımına karşı etkili hücum performansı sayesinde adeta kök söktürmüş, kolay lokma olmadığını göstermiş bir rakip. Bu tamam mı devam mı maçında da dirençlerinin yüksek olacağını, Sotto oynasa da oynamasa da Ramos, Brownlee, Fajardo, Newsome liderliğinde yine etkili bir hücum performansı sergileyeceğini, Brezilya’nın Huertas ve Caboclo liderliğindeki kaliteli hücum silahlarına karşılık vereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ÜST (164.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …