Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Brezilya – Polonya İddaa Tahmini 24.06.24

Brezilya – Polonya İddaa Tahmini 24.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Hırvatistan’da oynanacak karşılaşmada Brezilya Pazartesi günü saat 19.30’da Polonya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Koç Petrovic yönetiminde Olimpiyat elemelerine hazırlanan Brezilya’nın elinde kaliteli bir kadro var. Huertas’ın liderliğinde Borges, Yago Dos Santos, Didi Louzada, Vitor Benite, Meindl, Gui Santos, Soares, Caboclo, Felicio takımın öne çıkan diğer isimler konumundalar. Özellikle çok iyi bir sezon geçiren guardları ve uzunları var. Bu geniş rotasyonla her takımı yenebilecek güçteler. Olimpiyat elemeleri öncesi ilk hazırlık maçına çıkacaklar. 

Polonya ise ideal bir kadroyla hazırlıklarını sürdürüyor ama hazırlık maçlarında istedikleri sonuçları alamadıklarını gördük. Önce Yunanistan’a direnmelerine rağmen 5 sayı farkla sonra da Hırvatistan’a karşı fazla varlık gösteremeden 82-68 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamadılar. O son maçta Michalak 15 sayı, 4 ribaund ve Balcerowski ise 13 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde net bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Evet Polonya’nın elinde de Ponitka, Slaughter, Balcerowski, Michalak gibi değerli silahlar var ama Brezilya’nın hem Yago ile Huertas hem de Caboclo ile Felicio liderliğinde 1 ve 5 numarada net bir üstünlüğü var. İlk 2 hazırlık maçını kaybeden Polonya’nın bu güçlü rakibe karşı da fazla direnemeyeceğini, handikapta kalamayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.61
Best10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …