Anasayfa / Brillantes / Brillantes – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 23.08.22

Brillantes – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 23.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Brillantes Saı günü saat 01:30’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brillantes 16 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazırabildi ve son 3 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Ayrıca kalelerini de çok iyi koruduklarını, evlerindeki son 4 maçı da üst üste kazandıklarının altını çizelim. Son olarak 19 Ağustos’da konuk ettikleri Guaros’u 84-75 ile geçmeyi bilmişlerdi. Pena ve Charles son dönemde takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Falcon ise 13 maçtan çıkardığı 7 galibiyetle ligin orta şekerli takımlarından biri. Ancak deplasman karneleri sıkıntlı, bu sezon evden uzakta boy gösterdikleri 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında üst üste Centauros ile karşılaşmışlar ve sırasıyla 11 ile 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son sınavlarında ise 17 Ağustos’da bu maçtaki rakiplerine evlerinde olmalarına rağmen 6 sayı ile kaybetmişlerdi.

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında olduğu kadar form grafiği anlamında da net farklar var. Brillantes evinde dominant bir takımken Falcon ise deplasmanda şuana kadar çıktığı 5 maçtan sadece birini kazanabilmiş bir ekip. Ayrıca iki takımın daha yeni, 17 Ağustos’daki karşılaşmasında Brillanetes deplasmanda olmasına rağmen kazanmayı bilmişti 6 sayı farklar. Bu kez kendi sahalarında taraftar desteğini de arkalarına alarak biraz daha yüksek farkla, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Jerusalem – Darüşşafaka İddaa Tahmini 03.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu ilk maçında Hapoel Jerusalem Pazartesi günü saat 21:00’da temsilcimiz Darüşşafaka …