Anasayfa / Brillantes / Brillantes – Llaneros İddaa Tahmini 31.08.22

Brillantes – Llaneros İddaa Tahmini 31.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Brillantes Çarşamba günü saat 02:00’da Llaneros ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brillantes 18 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırabildi ve son dönemin en formda takımlarından biri konumunda. Son 5 maçlarının tamamını kazandılar, çok iyi bir seri yakalamış durumdalar. Evlerindeki son 2 maçta da Falcon ile karşılaşmışlar, önce uzatmada 4 sayı farkla sonra daha rahat bir şekilde 91-83 ile geçmeyi bilmişlerdi. İki maçta da hücumda ne kadar etkili ve verimli oynadıklarını görmüştük. Fuller, Charles, Pena takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Llaneros ise kıtanın orta altı takımlarından biri, 18 maçlarından 7 tanesini kazanabildiler. Halen az da olsa ilk 4 yarışında yer alma şansları var ama bunun için vakit kaybetmeden 3-4 galibiyetlik bir eri yakalamaları lazım. Aslında son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da bu yolda önemli sinyaller verdiler. Ancak bu sezon genelinde deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, 9 maçlarından 7 tanesini kaybettiler evden uzakta. 

Brillantes ilk 4 yarışında söz sahibi olan grubun önemli ekiplerinden biri. Son 5 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Llaneros ise deplasmanlarda zorlanan orta şekerli bir takım, dolayısıyla bu maçta zaman zaman direnebilirler belki ama 40 dakika sonunda kazanmaları bence sürpriz olacak. Ev sahibinin Fuller, Charles, Pena üçlüsünün lideriğinde hata yapmayacağını kazanarak serilerini 6 maça taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.54
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Jerusalem – Darüşşafaka İddaa Tahmini 03.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi E grubu ilk maçında Hapoel Jerusalem Pazartesi günü saat 21:00’da temsilcimiz Darüşşafaka …