Anasayfa / Brillantes / Brillantes – Pioneros İddaa Tahmini 29.0.24

Brillantes – Pioneros İddaa Tahmini 29.0.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Brillantes Cumartesi günü saat 02:00’da Pioneros ile karşılaşacak. Betroad ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brillantes son 3 maçtan ikisini kaybetti ama buna rağmen topladığı 10 galibiyetle kendisine 4. sırada yer buldu. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandıklarını gördük. Son maçta Llanerso karşısında beklenenden çok fazla zorlansalar da 70-69’luk skorla kazanmayı başardılar. Summers 14 sayı, Holloway 13 sayı, 5 ribaund, 6 asist, Marriaga 12 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Pioneros son 3 maçtan ikisini kaybetti fakat buna rağmen 11 galibiyet toplamayı bildiler ve onlar da ilk 4 yarışında önemli bir yer edindiler kendilerine. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini gördük. Son olarak konuk oldukları Broncos karşısında gayet iyi direnmişler ama sonunu getirememişler ve 88-87’lik skorla kaybettiler. O maçta Bond 23 sayı, Castillo 19 sayı, 8 ribaund ve Pichardo 9 sayı, 12 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu puan tablosunda da görebiliyoruz. Diğer yandan Brillantes’in evinde ne kadar etkili bir takım olduğunu da biliyoruz özellikle son dönemde. Pioneros ise deplasmanda zorlanan bir ekip. Evet direneceklerdir denk rakipleri karşısında ama Brillantes’in evinde yine iyi bir performans sergileyeceğini, Summers, Holloway, Marriaga liderliğinde hanelerine bir galibiyet daha yazdırabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …