Anasayfa / Brescia / Brindisi – Brescia İddaa Tahmini 18.11.18

Brindisi – Brescia İddaa Tahmini 18.11.18

İtalya Lega Basket Serie A 7.hafta mücadelesinde Brindisi Pazar akşamı saat 21:00’da Brescia ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış. 

Brindisi sezona iyi başladı, ligin flaş takımlarından biri olduklarını söyleyebiliriz. 6 maçtan 4 galibiyet çıkardılar. Evlerindeki son 3 maçtan ikisinide kazandılar. Zayıf ekiplerden Pesaro’yu 16 sayı farkla geçtikten sonra Sassari’ye ise 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Son iç saha maçlarında ise denk rakiplerinden Cantu’yu 17 sayı farkla geçtiler.

Geçen sezonun flaş ekibi Brescia ise hem Eurocup hem de Serie A’ya istediği gibi başlayamadı. Ligde 6 maçtan sadece 2 galibiyet çıkardılar. İki kulvarda oynadıkları son 3 deplasman maçlarında hep çekişmeli maçlar izledik. Monaco’yu 6 farkla yenmelerinin dışında Ulm’a ve Trento’ya da sadece 1 sayı farkla yenilmişlerdi, özetle deplasmanlarda çok dirençli bir takımlar.

Denk güçlerin kapışması olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Brindisi bu sezonun flaş ekibi ve evlerinde iyi iş çıkarıyorlar ama bu sefer deplasmanda karşılarında çok sert bir kaya var. Brescia’nın son deplasman maçlarında gösterdiği direnci düşündüğümüzde Brindisi’ye de zor anlar yaşatacaklarını düşünmek yanlış olmaz. Son topa kadar takımlardan birinin maçı kopartabileceğini düşünmüyorum, Brescia kaybetse de handikapta kalır.

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.66
Güven İndekis: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …