Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Pesaro İddaa Tahmini 20.11.22

Brindisi – Pesaro İddaa Tahmini 20.11.22

İtalya Lega Basket Serie A 7. hafta mücadelesinde Brindisi Pazar günü saat 20:30’da Pesaro ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Brindisi ligin orta şekerli takımlarından birisi, 6 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Ama tabiki bundan fazlasını vaadeden bir ekip olduklarını da tekrar belirtelim. Nitekim milli araya girerken de son 3 maçlarından ikisini kazanmışlardı. Brindisi son olarak buradaki maçta dişli rakiplerden biri olan Tortona’yı 86-84 ile zor da olsa yenmişlerdi. O maçta Perkins 24 sayı, 7 ribaund, Reed 19 sayı, 4 ribaund ve Etou 12 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Pesaro ise şuana kadar sürpriz performanslara imza atan ekiplerden biriydi. 6 maçlarından 3 tanesini kazandılar onlar da. Ancak rakipten farklı olarak onlar son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve formsuz olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Son olarak evlerinde Milano’ya 71-85 gibi farklı bir skorla kaybettiler beklendiği gibi. Hücumda çok zorlandıkları o maçta Abdur-Rahkman 14 sayı, 4 asist, Charalampopoulos 14 sayı ve Cheatham 12 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında kalite ve tecrübe anlamında bana göre farklar var. Brindisi iki alanda da önde olan taraf  ki bunlara ek olarak saha avantajına da sahipler. Son maçta burada denk rakiplerinden Tortona’yı da devirmişlerdi. Daha moralli daha formda olan taraf konumundalar. Bu avantajları değerlendirerek play-off yarışında bir adım öne  geçmek adına bu fırsatı değerlendireceklerini, düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …