Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Virtus Bologna İddaa Tahmini 22.01.23

Brindisi – Virtus Bologna İddaa Tahmini 22.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 16. hafta mücadelesinde Brindisi Pazar günü saat 18:15’de Virtus Bologna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın limitini 86.5 olarak açıklamışlar.

Brindisi ligin orta altı takımlarından birisi. 15 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ve play-off yarışından da 1 adım uzaktalar. Ancak asıl sıkıntılı olan puan tablosundaki yerleri değil, düşen form grafikleri. Son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler… Üst üste kaybettikleri son 2 maça bakacak olursak da temel sıkıntının savunmadaki yol geçen hanı modu olduğunu görebiliriz. Evlerinde Varese’den 104 ve deplasmanda Sassari’den tam 111 sayı yemişlerdi üst üste gelen bu 2 mağlubiyette!!

Bologna, Milano ile beraber en güçlü şampiyonlu adayı bu sezon da. Nitekim rakibi ile aynı şekilde 12 galibiyet topladılar ve averajla 2. sıradalar. Koç Scariolo’nun öğrencilerinin evlerinde daha savunma odaklı oynarken deplasmanlarda yüksek tempolu, hücum odaklı bir basketbol benimsediklerini gördük özellikle son haftalarda. Serie A’daki son 3 deplasman maçlarından ikisinde 89 ve 87 sayı üretip kazanırken, Tortona’ya ise 81 sayı atarak kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Bologna sonuçta bir Euoleague takımı ve ligin de en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Ellerinde Teodosic, Lundberg, Hackett gibi çok tecrübeli guardlar var ve onların liderliğinde tempoyu istedikleri gibi forse edip Brindisi gibi zayıf savunmalara karşı da 90 sayıları zorlayabiliyorlar. Bu maçta da ev sahibinin savunma ile onları yavaşlatabileceğini sanmıyorum ki son 2 maçlarında 100 limitinin üstünde sayılar yemiş bir takım Brindisi!

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (85.5) – 1.49
Hovarda Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …