Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Virtus Roma İddaa Tahmini 19.01.20

Brindisi – Virtus Roma İddaa Tahmini 19.01.20

İtalya Lega Basket Serie A 19.hafta mücadelesinde Brindisi Pazar saat 19:15’de Virtus Roma ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Brindisi Serie A’nın dişli play-off yarışçılarından biri bu sezon. Ayrıca BCL sahnesinde hiç fena gitmiyorlar. Serie A’da evlerinde oynadıkları 8 maçtan 6 tanesini kazandılar ve bu maçlarda rakiplerine ortalama 8 sayı farkla üstünlük sağlamışlardı. Son ikisinde Reggio Emilia’yı 15 ve Treviso’yu 7 sayı farkla rahat geçtiler. Banks liderliğinde Stone, Thompson, Brown gibi atletik isimlere sahipler.

Roma ligin vasat ekiplerinden biri. Düşme potasından uzak kalmayı başardılar ancak play-off potası ile de aralarında 2 galibiyet var. Deplasman karneleri ise orta şekerli diyebiliriz, 8 maçtan 5 tanesini kaybettiler. Bu maçlarda rakipler onlara 8 sayı farkla üstünlük sağlamışlardı. Son 2 deplasman maçlarını üst üste kaybederken Venezia’ya direnip 1 sayı ile ve Reggio Emilia’ya ise 8 sayı farkla yenilmişlerdi.

Brindisi Banks liderliğinde kendi sahasında iyi oynayan, taraftarı ile bütünleşip maç kazanmayı bilen bir ekip, kazanma alışkanlıkları var. Play-off yarışında üst sıralara tırmanabilmek için artık kritik bir viraja girdiler. Son haftalarda deplasmanda maç kazanamayan ligin vasat takımlarından Roma karşısında da hata yapmayacaklarını ve işi ciddiye alarak farklı bir galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.49
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Venezia – Brindisi İddaa Tahmini 27.09.20

İtalya LegaBasket Serie A açılış haftasında Venezia Pazar saat 21:45’de Brindisi ile karşılaşacak. İddaa ev …