Anasayfa / Bristol Flyers / Bristol Flyers – Cheshire Phoenix İddaa Tahmini 18.11.22

Bristol Flyers – Cheshire Phoenix İddaa Tahmini 18.11.22

Büyük Britanya Ligi mücadelesinde Bristol Flyers Cuma günü saat 22:30’da Cheshire Phoenix ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Flyers ligin iddialı takımlarından birisi, 10 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve London Lions ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar. Evlerindeki performansları da çok iyi, şuana kadar taraftarları önünde 7 maçtan 6 tanesini kazandılar. Milli aradan önceki son maçlarında da zirvedeki denk rakiplerinden Lions’ı konuk etmişler ve 4 sayı sayı farkla kazanmışlardı. 75 sayı ürettikleri o maçta King 17 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Miller 15 sayı, Watson-Gayle 14 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Cheshire ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. 11 maçlarından 5 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Milli aradan önce ise 3 maçlarından ikisini kazanarak kendilerine geldiler, toparlandılar. Son maçta konuk ettikleri ligin yeni ekiplerinden Caledonia’yı 77-73 ile yenmeyi bilmişlerdi. O maçta Anderson 18 sayı ile öne çıkarken, Austin Jr. 11 say, 6 ribaund ve Teague 11 sayı, 10 ribaund ile gaibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda gördüğümüz farkın benzerini sahada da görebiliyoruz. Flyers milli aradan önceki son maçta denk rakibi, zirve ortağı London Lions’ı bu sahada devirmişti. Bu maçta da sahalarında kendilerinden alt siklette olan Cheshire karşısında King, Miller ve Watson-Gayle liderliğinde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken de düşük olduğunu öngördüğüm handikapı da geçeceklerşni tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …