Anasayfa / Brillantes / Broncos – Brillantes İddaa Tahmini 10.07.24

Broncos – Brillantes İddaa Tahmini 10.07.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Broncos Çarşamba günü saat 02:00’da Brillantes ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Broncos son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak ne kadar formda olduğunu gösterdi, bu sayede de 12 galibiyete ulaştılar ve play-off potasında söz sahibi olacaklarını göstermiş oldular. Ayrıca evlerindeki performanslarının da gayet iyi durumda olduğunu belirtelim, son 3 maçlarını kayıpsız geçtiler, güzel bir seri yakaladılar. Son olarak 8 Temmuz’da Llaneros’u konuk etmişler ve tam 31 sayı farkla ezip geçmişlerdi. 

Brillantes de rakibi son 4 maçtan 3 galibiyet çıkardı ve onlar da 12 galibiyete ulaşarak play-off yarışına dahil oldular. Ancak farklı olan nokta deplasman karnelerindeki sıkıntılar… Evlerinden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler… Son 2 deplasman maçlarında Trotamundos’a 8 sayı ve 7 Temmuz’da ise Gladiadores’e ise 10 sayı farkla yenildiklerini görmüştük. 

Puan tablosuna baktığımızda ya da son haftalardaki performanslarını incelediğimizde iki takım arasında bir denklik var gibi görünse de durum böyle değil. Brillantes son dönemde deplasmanlarda çok zorlanırken, Broncos ise evindeki son 3 maçı üst üste kazanarak taraftarlarıyla tam anlamıyla bütünleşmiş durumda. Dolayısıyla bu maçta da play-off yarışındaki direkt rakiplerinden biri karşısında vidaları sıkı tutarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı:  MS 1 – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …