Anasayfa / Frontinos / Broncos – Trotamundos İddaa Tahmini 19.06.24

Broncos – Trotamundos İddaa Tahmini 19.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Broncos Çarşamba günü saat 01:30’da Trotamundos ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Son 3 maçından ikisini kazanan Broncos 9 galibiyete ulaştı ve ilk 4 yarışındaki iddiasını sürdürdü. Bununla beraber özellikle evlerindeki maçlarda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Son 3 iç saha maçlarında sırasıyla 168 sayı, 198 sayı ve 171 sayı üretilmişti. Evlerinde 79-92 ile kaybettikleri son maçlarında Wilkerson 23 sayı, 5 ribaund ve Roca ile Williams ise 12’ier sayıyla direnen başlıca isimlerdi.

Trotamundos ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler… Ama buna rağmen topladıkları 12 galibiyetle grupta 2. sırada kendilerine yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler çıkardıklarını görebiliyoruz. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde bize 192 sayı ve 198 sayı izletmişlerdi. Milli oyuncular Colmenares, Cubillan, Baez artı Portekizli Wilson takımın öne çıkan silahları. 

İki takım arasında puan tablosunun da söylediği bir siklet farkı var elbette. Trotamundos maçın favorisi ancak deplasmand olmalarının etkisiyle beraber güven vermiyorlar. Bunun yerine onların evden uzaktaki, Broncos’un da evindeki tempo ve hücum odaklı basketbolunu dikkate alarak üst tercihine yöneleceğim. İki takımın da sonuçtan bağımsız olarak 80 baremini aşması bence sürpriz bir sonuç olmayacaktır. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (161.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …