Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Orlando Magic İddaa Tahmini 15.11.23

Brooklyn Nets – Orlando Magic İddaa Tahmini 15.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Çarşamba günü saat 03:30’da Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Nets bu sezonun orta şekerli takımlarından birisi, sezon sonunda onları play-off potasında görmek beni şaşırtmaz. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 10. maçlarının ardından 5. galibiyete ulaşmış oldular. Evlerindeki son 2 maçta ise güçlü ama formsuz Clippers’ı 7 sayı ve konferansın zayıf ekiplerinden Wizards’ı ise 8 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta Bridges 27 sayı, 13 ribaund ile yıldızlaşırken, Cameron Johnson 14 sayı, 6 ribaund, Dinwiddie 12 sayı, 4 ribaund ve Claxton 10 sayı, 13 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. Ben Simmons ve Cameron Thomas’dan yine faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok. 

Orlando da rakibi gibi sezon beklentilerin üstüne çıktı. Genç ve yetenekli yıldız adaylarından oluşan kadrosıyla şuana kadar 5 galibiyet topladılar, onlar da play-off yarışının içindeler. Son 3 deplasman maçlarına bakarsak 2 tanesinde dirençlerinin ne kadar yüksek olduğunu gördük, güçlü Lakers’a sadece 3 sayı ile kaybederken, 3 Kasım’da ise denk rakiplerinden Jazz’ı 2 sayı ile son nefeste yenmişlerdi. 12 kasım’daki son maçlarında ise konuk ettikleri güçlü rakiplerden Bucks’ı tam 15 sayı farkla geçerek formda olduklarının mesajını verdiler. Banchero 26 sayı, 12 ribaund, 5 asist, F.Wagner 24 sayı, 6 ribaund ve Suggs 20 sayı ile galibiyeti getiren isimlerdi. Garry Harris, Fultz ve Carter’dan faydalanamayacaklar.

İki takımın puan tablosunda görebileceğimiz denkliği aynı şekilde hem kadro kalitesi anlamında hem de sahada oynanan basketbolda mevcut. Dolayısıyla bu maçta kimin kazanacağını ben kestiremiyorum, deplasman takımı olarak Magic de kazansa şaşırmam. Bu nedenle zorlu geçmesini beklediğim bu maçta Magic’in lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum, Banchero ve F. Wagner ikilisine güveniyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …