Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 19.11.23

Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 19.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Pazar günü saat 23:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Nets bu sezonun orta şekerli takımlarından birisi. 12 maçlarından 6 galibiyet çıkardılar ve play-off yarışında biz de varız dediler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını gördü ama son ikisinde Orlando ve Wizards gibi dişlerine göre rakipleri yendiklerini gördük. Son maçta ise deplasmanda Heat gibi güçlü rakiplerden birine 7 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Dennis Smith, Ben Simmons, Cameron Thomas gibi silahları kullanamayacaklar. 

Sixers ise konferansın iddialı takımlarından birisi. Evet 2 maç üst üste iş kazası yaşadılar ama son maçta deplasmanda olmalarına rağmen Hawks gibi dişli bir rakibi 116-126’lık skorla geçerek kendilerine geldiler. O maçta Embiid 32 sayı, 7 ribaund, 8 asist, Harris 29 sayı, 10 ribaund, 4 asist, Maxey 19 sayı, 4 ribaund, 8 asist ve Melton 14 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Oubre Jr. dışında eksikleri yok.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var elbette. Sixers sadece Embiid’den ibaret bir takım değil, Maxey, Harris, Melton da sezona çok iyi bir giriş yaptılar. Nets her ne kadar evinde dirençli bir takım olsa da formda Sixers karşısında güçlerinin yeteceğini düşünmüyorum. Yine de riski azaltmak adına Sixers’ın düşük farklı galibiyetine yöneleceğim, oranı arttırmak isteyenler farklı handikap seçeneklerini deneyebilirler. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …