Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 14.08.20 (Basket Guru)

Brooklyn Nets – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 14.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de normal sezon maçlarının son gününe geldik artık. Doğu’da 7. sıradaki yerini garantilemiş olan Brooklyn Nets, kazanırsa play-in bileti kapacak olan Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. İddaa Nets lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Nets Durant, Dinwiddie, Jordan, Irving gibi yıldızlarından fanusta yararlanamıyor olmasına rağmen sürpriz bir performan sergileyerek 35 galibiyete ulaşarak 7. sırayı kaptı ve play-off biletini elde etti. Son 2 maçlarında da Clippers ve Orlando’yu geçmişlerdi. Ancak artık bu maça sadece formalite için çıkacaklar ve ellerindeki önemli isimleri, Harris, LeVert, Allen’ı büyük olasılıkla dinlendirecekler ya da dakikalarını sınırlayacaklar. Ayrıca Crawford’un da sakatlığı devam ediyor. 

Portland ise son maçlarda alev almış süper yıldızı Lillard önderliğinde çok iyi sonuçlar aldı ve play-in biletini alabilmeleri artık sadece kendi ellerinde, kazanmaları durumunda diğer maçlardan bağımsız olarak play-off için son şanslarını play-in serisinde deneyecekler. Kaybetmeleri durumunda da play-in oynama şansları var ama diğer maçlara bağlı tabi. Son 2 maçlarında dişli rakipleri 76ers ve Dallas’ı 3 sayı ile geçerlerken Lillard’ın yanı sıra Anthony, McCollum ve Nurkic’in de ritm bulduklarını görmüştük.

İki takım arasında kağıt üstünde çok ciddi farklar var. Bir de bunun üstünde Nets’in iddiası kalmadığı için önemli oyuncularını dinlendirmesi ihtimali eklenince fark daha da artıyor. Mutlak galibiyet parolasıyla bu maça çıkacak olan Portland’ın Lillard ve McCollum ikilisi ile fark yaratacağını, ayrıca Melo’yu x-faktör olarak efektif kullanıp, Nurkic ile de eksik Nets karşısında boyalı alanı domine edeceklerini düşünüyorum. Özetle Portland’ın çift haneli farklarla kazanması bile beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.44 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AS Monaco – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında AS Monaco Çarşamba saat 20:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. …