Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Bayreuth İddaa Tahmini 30.12.20

Brose Bamberg – Bayreuth İddaa Tahmini 30.12.20

Almanya easyCredit BBL 10. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Çarşamba saat 22:30’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa ilk yarı için misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Bamberg bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde play-off biletini ilk takımı olarak dikkatleri üstüne çekmiş bir ekip. Ancak lige bu başarılı performanslarını tam olarak yansıtabilmiş değiller, 8 maçtan 4 tanesini kazanabildiler. Ancak unutmayalım ki evlerindeki 3 maçı da hatasız geçtiler. Son 2 iç saha maçlarında Wurzburg’u 15 ve Bonn’u 14 sayı farkla geçerlerken iki rakiplerine de net üstünlükler kurduklarını görmüştük. 3 gün önce ise güçlü Bayern’e deplasmanda konuk olmuşlar, ilk yarı etkili bir oyun sergilemiş olsalar da ikinci yarıda rakibin sert savunmasına dayanamamışlardı.

Bayreuth ise 9 maçtan 3 tanesini kazanabildi ve ligin vasat ekiplerinden biri konumundalar. Daha da önemlisi ise son 4 maçlarını üst üste kaybetmeleri oldu. Son 2 maçlarını evlerinde oynamalarına rağmen Wurzburg karşısında 6 ve zayıf halka Giessen karşısında ise 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. Deplasmandaki son maçlarında ise Frankfurt karşısında hiç varlık gösteremediler ve 18 sayı farkla yenildiler. Aslında hücumda Bartley, Walker, Tiby üçlüsü liderliğinde fena iş çıkarmıyorlar ama savunmları sıkıntılı durumda.

Bamberg, henüz Şampiyonlar Ligi’ndeki iyi performansını BBL’ye yansıtabilmiş değil ama artık bir seri yakalayıp üst sıralara çıkmak istiyorlar. Ellerinde Kravish, Hall, Fieler gibi önemli silahlar var. Vitali de bu isimlerin organize edilmesi konusunda iyi iş çıkarıyor. Karşılarında ligin en formsuz takımlarından biri olduğunu ve ev sahibi avantajına sahip olduklarını da düşündüğümüzde maça iyi ve agresif başlayıp ilk yarıdan kalitelerini ortaya koyacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır.  

İddaa Oranı: İY 1 (-3.5) – 1.40
Bets10 Oranı: İY 1 (-1.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 11.04.21

Pazar programının akşam seanasında İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A ve Almanya easyCredit …