Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Braunschweig İddaa Tahmini 01.05.22

Brose Bamberg – Braunschweig İddaa Tahmini 01.05.22

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Pazar saat 19:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Bamberg 32 maçın ardından hanesine 16 galibiyet yazdırdı ve averajla da olsa kendilerine 8. sıradan play-off yarışında yer bulmuş durumdalar. Bununla beraber son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maçta Gottingen’i ve Ulm’u son nefeste birer sayıyla geçebilmişlerdi. Geçen hafta ise iddiası kalmamış olan Heidelberg’i deplasmanda 13 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. O maçta Geben 19 sayı, 8 ribaund, 4 asist, Mitchell 17 sayı, 5 ribaund, 7 asist ve Dowe 15 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile yıldızlaşan isimlerdi. 

Braunschweig ise şuana kadar 12 galibiyet toplayabildi ve kalan 2 maçı kazanıp ya da kaybetmeleri onlar için bir şey ifade etmeyecek çünkü düşme hattı ile de play-off yarışı ile de bir alakaları kalmadı. Kalan 2 maça sadece prestij için çıkacaklar. Son maçlarında ise 29 Nisan’da denk rakiplerinden Mitteldeutscher’e konuk olmuşlar ve fazla direnemeden 12 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maç aslında prestij maçlarında dirençlerinin ve konsantrasyonlarının düşük olacağını bize göstermişti.

İki takım arasında zaten kadro kalitesi ve seviye anlamında net farklar var. Bir de buna Braunschweig’ın maça formalite için çıkması, deplasmanda olması ve Bamberg’in play-off biletini garantilemek adına halen güçlü bir motivasyona sahip olması eklenince maçın favorisi tahmin edeceğiniz üzere net olarak ev sahibi oluyor. Koç Amiel’in öğrencileri Mitchell, Dowe, Robinson, Prewitt ve Geben gibi etkili silahları ile taraftarı önünde hata yapmayacaktır, düşük handikapı geçerek kazanmalarını ve play-off şanslarını sürdürmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.78
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …