Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Frankfurt İddaa Tahmini 13.06.20

Brose Bamberg – Frankfurt İddaa Tahmini 13.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası B grubu mücadelesinde Brose Bamberg Cumartesi saat 17:30’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa Frankfurt lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış. 

Bamberg ikide 0 ile kötü bir giriş yaptı turnuvaya ve kalan 2 maçını da kazanıp çeyrek finali garantilemek istiyor. İlk maçta güçlü rakipleri Alba karşısında aslında iyi direnmişlerdi ama son maçta Ludwigsburg karşısında darma dağın oldular adeta, 29 sayı farkla yenilmişlerdi. Şimdi reaksiyon gösterme zamanları geldi ve iki formda isimleri Crawford artı Harris ile bunu başarabileceklerini, ilk galibiyetlerini alacaklarını düşünüyorum.

Frankfurt ise rakibine istinaden bir adım önde. 3 maçtan 1 tanesini kazandı ve umutlarını artık bu son maça taşımış durumda. Kaybederlerse Vechta’nın kalan maçlarını kaybetmelerini bekleyecekler artık. İki yeni transfeleri Bartolo ve Masiulis sayesinde son maçta da denk rakipleri Vechta’yı 63-59 ile yenmeyi başarmışlardı. Ancak bu iki isim dışında, özellikle kısalardan istikrarlı bir katkı alamamaları onları bir üst seviye için zora sokuyor.

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var. Bamberg, Taylor, Harris, Lee, Crawford ve Marei gibi isimlerle net olarak bir kaç adım önde Frankfurt’tan. İlk 2 maçı kaybetmiş olmaları ve özellikle son maçta Ludwigsburg’dan fark yemiş olmaları onların bu maçta bir reaksiyon göstermesini sağlayacaktır. Frankfurt da bu kaliteli kadronunun reaksiyonuna direnç göstermekte zorlanacaktır. Crawford liderliğinde Bamberg’in düşük handikapı da geçerek kazanmasını, son 8 şansını sürdürmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Anwil Wloclawek – Belfius Mons İddaa Tahmini 23.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Kıbrıs’da tarafsız sahada oynanacak yarı final maçında Anwil Wloclawek Çarşamba …