Anasayfa / Brose Bamberg / Brose Bamberg – Nymburk İddaa Tahmini 30.03.21

Brose Bamberg – Nymburk İddaa Tahmini 30.03.21

FIBA Şampiyonlar Ligi 5. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Salı saat 21:30’da Nymburk ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak açıklamış.

Bamberg 3 maçından sadece birini kazanabildi ve artık ilk 2 şanslarını devam ettirebilmek adına kritik bir viraja giriyorlar. 4 denk takımın olduğu bu zor grupta artık her galibiyet altın değerinde olacak. Koç Roijakkers’in öğrencileri son maçlarda iki kulvarda da hücum performanslarını yükselttiler. Son 3 maçlarında sırasıyla 100, 117 ve 88 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Buradaki son maçlarında konuk ettikleri Zaragoza’yı 117-86 gibi dikkat çekici bir skorla beklenenden çok rahat geçmişlerdi. 

Çekya temsilcisi 2 maçını da kazandı ve ilk 2 yarışında iddialı bir konuma gelmiş durumda. Ancak bu maçları kazanırken savunmada zorluk çektiklerini de görmüştük, ortalama 88 sayı görmüşlerdi potalarında. Sırasıyla bu maçtaki rakipleri Bamberg’i 91-87 ve yine içerde Sassari’yi de 90-89 ile geçmişlerdi. Dolayısıyla bu maç gruptaki ilk deplasman sınavları olacak aynı zamanda. Hücumda 90 sayıları rahatlıkla geçseler de ortalama 88 sayı yiyerek gruptan çıkmaları bence biraz sürpriz olacak.

Grupta 4 takımın da denk olduğunu ve birbirlerine benzer oyun tarzları olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bamberg de Nymburk da son haftalarda tempoyu yükselttiler, genelde hücum etkinlikleri ile sonuca gidiyorlar. Bu maçta da Alman ekibinde Hall, Fieler, Kravish, Vitali, Sengfelder, Larson gibi silahların, Nymburk’da ise Harding, Prewitt, Dalton, Obasohan gibi silahların öne çıkarak takımlarını taşıyacaklarını, hücumda daha yüksek çeşitliliğe sahip olan Bamberg’in kazanırken rakibin temposuna ve vasat savunmasına karşı zorlanmadan 90 sayıları görebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …