Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.11.19

Brose Bamberg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.11.19

Almanya easyCredit BBL 8.hafta mücadelesinde Brose Bamberg Pazar saat 22:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 87.5 olarak belirlemiş.

Bamberg son haftalarda kendine geldi ve iyi basketbol oynamaya başladılar. BBL sahnesinde de 7 maçın ardından sadece bir kere kaybettiler ve zirve takipçici konumundalar. Ligde oynadıkları son 2 iç saha maçlarını kazanırken de verimli hücum performansları dikkat çekmiş, bu maçlarda sırasıyla 93 ve 89 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Geçen hafta da deplasmanda olmalarına rağmen Bonn karşısında şov yapmışlar ve 106 sayı üreterek kazanmışlardı. McLean ile Marei’nin ritm bulmasıyla sınıf atlamış durumdalar.

Ulm ise 6 maçtan aldığı tek galibiyetle ligin zayıf halkaları arasında yer alıyor ki EuroCup’daki performansları da hiç açıcı değil. İki kulvardaki son4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu kötü seride savunmadaki zaafları ön plandaydı. Bu maçların üçünde rakiplerin sırasıyla 109, 92 ve 99 sayı bulmalarına izin vermişlerdi. Koç Lakovic’in öğrencileri yüksek tempoda savunmayı sertleştirmedikçe mağlubiyet serileri devam edecektir.

Bamberg belki halen Lee ve Taylor’dan beklediği katkıları alamıyor ama McLean ile Marei’nin devreye girmesiyle artık hücumda iç-dış dengesini kurmuş durumdalar. Bu maçta da rakibin yumuşak ve vasat savunması kşarısında üretimde zorlanmayacaklarını, ateşli taraftarlarını arkalarına alarak tempoyu hep yukarıda tutacaklarını düşünüyorum. Ulm’un yükselen tempoda savunması fazla direnç gösteremez. Ev sahibinin 90 sayılara çıkmakta zorlanmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.68
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …