Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 19.11.21

Brose Bamberg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 19.11.21

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Cuma saat 22:30’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.48 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.62 oran belirlemiş. 

Bamberg 8 maçının ardından 5 tanesini kazanarak bu sezon ilk 4 yarışı için iddialı olduğunu gösterdi. Ancak son haftalarda bir düşüş yaşadıkları da gerçek, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Evlerindeki son maçlarında geçen sezonun şampiyonu Alba’ya 89-101 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise denk rakiplerinden Oldenburg’a konuk olmuşlar ve yine farklı bir skorla, 87-71 yenilmişlerdi. O maçta Sengfelder 19 sayı, 6 ribaund, Ogbe 14 sayı, 7 ribaund, Prewitt 14 sayı, 3 ribaund ve Robinson 11 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlar ama farkı düşürememişlerdi. 

Bonn ise bu sezonun flaş takımlarından biri, 7 maçlarından 5 tanesini kazandılar ki bu maça da 2 galibiyetlik güzel bir seriyle, yüksek moralle geliyorlar. Ancak deplasman karnelerinin pek iyi olmadığını da belirtmek gerekli, 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler. Evden uzaktaki son 2 maçlarını üst üste kaybederken Gottingen’den 9 ve Ludwigsburg’dan 5 sayı fark yemişlerdi. 6 Kasım’daki son maçlarında konuk ettikleri Wurzburg’u 87-79 ile yenerken Cartwright-Jackson 16 sayı, 8 asist, Tadda 16 sayı ve Kulvietis 14 sayı ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Her ne kadar puan tablosunda iki takım birbirine yakın ve hatta denk gibi görünse de Bamberg’in daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip olduğunu biliyoruz. Ayrıca ev sahibi avantajını da ligde iyi değerlendiren takımlardan biri konumundalar. Bonn ise son haftalarda formda olsa da deplasman maçları için pek aynı şeyi söyleyemeyiz. Evden uzaktaki son 2 maçlarını kaybettiler ve bu zorlu deplasmandan da çıkabileceklerini düşünmüyorum. Bamberg’in Sengfelder ve Prewitt gibi silahlarını verimli kullanarak evinde hata yapmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Prometey – Sassari İddaa Tahmini 08.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu 5. hafta mücadelesinde Prometey Çarşamba saat 20:00’da Sassari ile karşılaşacak. …