Anasayfa / Brujos de Guayama / Brujos de Guayama – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 30.08.21

Brujos de Guayama – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 30.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazartesi saat 01:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Guayama 20 maçının ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve B grubunda 2. sırada yer alıyor, ligin de kalbur üstü ekiplerinden biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son 5 maçlarından 4 tanesini de kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler ki tek kayıpları da güçlü Quebradillas karşısında deplasmanda olmalarına rağmen sadece 2 sayı farkla yenilmişlerdi. 100-98 direnerek kaybettikleri o maçta White 22 sayı, Garcia 18 sayı, 8 asist ve McCauley 16 sayı, 15 ribaund, 6 asist ile dirence liderlik eden isimler olmuşlardı. 

Fajardo ise 15 maçın ardından hanesine 7 galibiyet yazdırabildi ve kendisine A grubunda 5. sırada yer bulabildi. Play-off yarışından 3 adım uzaktalar ama rakiplerine göre 5 maçlarının da eksik olduğunu unutmayalım. Ayrıca son 3 maçlarını da kaybettiklerini, formsuz olduklarını da belirtelim ki son 2 maçlarında üst üste kendi sahalarında yenilmişlerdi. Önce Mayaguez’e 7 sonra da Arecibo’ya 13 sayı farkla yenilmişlerdi kendi sahalarında olmalarına rağmen. Son maçta Andujar 12 sayı, Mendoza 12 sayı, 8 ribaund ve Clavell 11 sayı, 5 ribaund ile direnen isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve son haftalarda ortaya koydukları performanslar açısından net farklar var bence. Guayama son haftalarda üst üste iyi sonuçlar aldı ve son 5 maçtaki tek galibiyetleri son topta denk rakipleri Quebradillas karşısında gelmişti. Bu maçta kendi sahalarında olmanın da avantajıyla White ve McCauley ikilisini verimli kullanarak sonuca gideceklerini rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. Hatta oranı yükseltmek isteyenler ev sahibinin handikaplı galibiyetine de yönelebilirler. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.30
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Alba Berlin – Petkim Spor İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 16:30’da Petkim …