Anasayfa / Brujos de Guayama / Brujos de Guayama – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 12.06.22

Brujos de Guayama – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 12.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Mets de Guaynabo ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guayama şuana kadar çıktığı 23 maçtan 7 tanesini kazanabildiler ve A grubunda son sırada yer alıyor. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak çıkış sinyalleri sergilemiş olsalar da bana göre halen güven vermiyorlar. Son maçlarında konuk oldukları denk rakiplerinden Humacao’yu 74-83 ile geçerek en azından hücumda iyi durumda olduklarını kanıtlamışlardı. O maçta eski dost McCauley 21 sayı, 6 ribaund, Josiah 20 sayı, 6 ribaund ve eski Petkimli Perkins 19 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Geçen sezonun finalisti Guaynabo ise bu sezon şimdiye kadar hayal kırıklığı yarattı, 23 maçtan 10 tanesini kazanabildiler ve 6 takımın yer aldığı B grubunda kendilerine 5. sırada yer bulabildiler. Ayrıca son 4 maçlarından 3 tanesini de kaybettiklerinin altını çizelim. Son 5 maçlarına baktığımızda ise sonuçtan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempolu ve bol skorlu mücadeleler olduğunu görüyoruz. Bu maçların 4 tanesinde de 170 baremi geçilmiş, birinde ise 169 sayı üretilmişti. Son olarak konuk ettikleri güçlü Bayamon’u 90-83 ile geçerken Moore 21 sayı, 7 ribaund, 6 asist, Balkman 15 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Rolon 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında gerek gruplarındaki konumları gerekse son haftalarda ortaya koydukları basketbol seviyesi anlamında öyle ciddi farklar yok. Dolayısıyla taraf bahsi için biraz riskli gördüğüm bir maç. Bununla beraber iki takım da son haftalarda temposunu yükseltmiş durumda ve hücumda da iyi işler çıkarıyorlar. BU mçata da özellikle Guaynabo’nun sürekli tempoyu forse edeceğini, Moore ve Balkman ile 85 baremine zorlanmadan ulaşacağını, ev sahibinin de McCauley, Josiah, Perkins üçlüsü ile onlara ayak uydurup skoru limitin üstüne taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (170.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …