Anasayfa / Brujos de Guayama / Brujos de Guayama – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 12.05.22

Brujos de Guayama – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 12.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Perşembe saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guayama 10 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve grubun zayıf halkası konumunda. Ayrıca savunma konusunda da sıkıntı yaşadıkları bir gerçek, ortalama 84 sayı gördüler potalarında şuana kadar. Son 5 maçlarından 4 tanesinde de bu paralelde bizlere yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Son olarak da konuk oldukları Arecibo’ya 106-67’lik skorla, ciddi bir farkla yenilmişlerdi. 

Quebradillas ise grubun zirve ekiplerinden biri, 12 maçtan 8 tanesini kazandılar ve 2. sırada yer alıyorlar. Ancak son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiklerini ve formsuz olduklarını da belirtelim. Ayrıca onların da son 4 maçlarına baktığımızda yine yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler izlemiştik. Bu maçlarda sırasıyla 178, 173 ve 183 sayı izlemiştik, son olarak Ponce’ye deplasmanda 114-69’luk skorla yenilmişlerdi. 

Normal şartlarda iki takım arasında bir kalite ve seviye farkı var elbette, Quebradillas her alanda önde olan taraf ama iki ekibin de son maçlarda kötü sonuçlar aldığını gördük, dolayısıyla bu maçta taraf bahsi yapmak zor. Bunun yerine bir tarafta McCauley ve Ortiz diğer tarafta Wilson ve Emory liderliğinde bizlere yüksek skorlar izleteceklerini söylemek daha doğru olacaktır, yani tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım.  

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (163.5) – 1.85
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …