Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Budivelnik – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 05.09.21

Budivelnik – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 05.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da düzenlenen Gloria Cup mücadelesinde Budivelnik Pazar saat 17:00’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Bets10 Ukrayna ekibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Ukrayna ekibinin elinde tecrübeli isimler var. Yolu ülkemizden geçmiş Drew Gordon ve Gian Clavell takımın liderleri konumundalar. Antalya’da şimdiye kadar 3 maç yaptılar. İlkinde yine Bahçeşehir ile oynamışlar ve 90-67 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. İkincisinde son topta Merkezefendi’ye yenildiler ve son maçta şeytanın bacağını kırarak Bursaspor’u 69-74 ile yenmeyi başarmışlardı. O maçta Clavell 22 sayıyla yıldızlaşırken Gordon da 14 sayı, 6 ribaund ile ona destek olmuştu.

Koç Ernak ile yola devam eden Bahçeşehir, ülkemizi FIBA Europe Cup’da temsil edecek olmasına karşın sanki EuroCup’da yer almaya devam edecekmiş gibi oldukça kaliteli bir kadro kurdu. Jamar Smith, Devin Williams, Ben Bentil, Langston Hall gibi isimler hep Euroleague panentli. Bu kadrodan da iyi bir kimya oluşturduklarını şimdiye kadar oynadıkları 3 hazırlık maçında gördük; sırasıyla Budivelnik’i belirttiğim gibi 90-67, Bursaspor’u 82-57 ve son olarak da Merkezefendi’yi 74-62 ile geçerek tüm maçlarını çift haneli farklarla geçmiş oldular. 

İki takım arasında kalite ve oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar olduğu bir gerçek. Bahçeşehir hazırlık döneminin en formda takımlarından biri. Yabancı oyuncuların 4 tanesi yeni olmasına rağmen uyum sorunu yaşamadılar şuana kadar. Ayrıca Oğuz da pota altında Williams’a çok iyi destek oluyor, birlikte fark yaratıyorlar. İlk maçta 90-67 gibi net bir skorla yendikleri Ukrayna ekibini bir kez daha çift haneli farklarla fazla zorlanmadan geçeceklerini ve yollarına dörtte dört ile namağlup devam edeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.83
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …