Anasayfa / Adriyatik Ligi / Buducnost – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 23.05.23

Buducnost – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 23.05.23

Adriyatik Ligi yarı final serisi 2. maçında Buducnost Salı günü saat 21:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.42 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.57 olarak belirlemiş.

Karadağ ekibi bu sezon ligin dişli ekiplerinden birisi ki zaten normal sezonu iki Euroleague ekibinin ardından 3. sırada tamamlamışlardı. Yarı finalde de kendi sikletlerinde olmayan, genç yeteneklerden kurulu Mega karşısında zorlanmadan net bir şekilde 2-0 ile seriyi geçtiler. Ancak burada yarı final serisinde işlerinin çok zor olacağını ilk maçtan gördük. Belgrad’da hiç varlık gösteremeden 93-55 gibi can sıkıcı bir skorla hezimete uğradılar! 

Kızıl Yıldız koç Ivanovic liderliğinde Campazzo, Vildoza, Petrusev gibi değerli silahları bulunan çok kaliteli bir kadroya sahip. Her ne kadar liderliği ezeli rakipleri Partizan’a kaptırmış olsalar da halen en güçlü şampiyonluk adayı konumundalar. Çeyrek finalde zayıf Zadar’ı 2-0 ile rahat geçtikten sonra final serisine de bomba gibi bir giriş yaptılar ve evlerinde oynamanın da avantajıyla dişli rakiplerini tam tam 38 sayı farkla ezip geçmişlerdi! 

İlk maçta evinde oynamanın da etkisiyle oyunun her iki alanında da rakibini ezip geçen Kızıl Yıldız, şimdi zorlu Moraca salonunda boy gösterecek. İlk maçta ne kadar formda olduklarını görmüştük ve Buducnost’a da net bir mesaj vermişlerdi zaten. Karadağ ekibinin bu kez evinde daha dirençli bir oyun ortaya koyacağını ve ilk maçtaki kadar mahkum oynamaycağını düşünüyorum. Bu nedenle de Kızıl Yıldız’ın direkt galibiyetine yönelerek handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.42
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.57
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …