Anasayfa / Alba Berlin / Burgos – Alba Berlin İddaa Tahmini 06.09.19

Burgos – Alba Berlin İddaa Tahmini 06.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Burgos Cuma saat 20:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Alba’nın galibiyeti için 1.55 oran belirlemiş.

Burgos koç Penarroya liderliğinde yeni sezon için hamlelerini tamamladı. Ancak hazırlık döneminde takımın bel kemiğini oluşturan oyunculardan milli görevleri nedeniyle faydalanamıyorlar, Benit ve Lima bu maçta forma giyemeyecekler. Fitipaldo, Huskic, McFadden, Earl Clark, Tokoto liderliğinde onların yokluğunda Euroleague temsilcisi rakiplerine direnmeye çalışacaklar.

Alba Berlin son hazırlık maçında formda rakipleri Monaco’ya kaybetmişlerdi. Rokas Giedraitis, Niels Giffey, Johannes Thiemann milli görevde yer alırlarken, Kenneth Ogbe ile Makai Mason da sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecekler. Nnoko ve Sikma ile pota altında, Hermannsson ve Siva ile de guard rotasyonunda ön plana çıkıyorlar. Takıma ısınmaya başlayan Eriksson ve Cavanaugh’un da daha çok sorumluluk almalarını bekliyorum bu maçta.

Butgos Liga Endesa’nın orta şekerli takımlarından biri. Ancak Benite ve Lima’nın milli görevde olması onları epey zorlayacak güçlü rakipleri Alba Berlin karşısında. Özellikle Lima’nın yokluğunda Sikma, Cavanaugh, Nnoko üçlüsüne karşı geride kalacaklarını, Hermannsson ve Siva liderliğinde Alba’nın oyunu kontrol ederek galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …