Anasayfa / İddaa Tahminleri / Burgos – Badalona İddaa Tahmini 20.01.19

Burgos – Badalona İddaa Tahmini 20.01.19

İspanya Liga Endesa 17.hafta mücadelesinde Burgos Pazar saat 19:00’da Badalona ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Burgos 6 galibiyetle play-off potasından 3 maç uzakta ve düşme potasından sadece 1 maç uzakta. Artık evlerinde bir seri yakalayarak düşme potasından tamamen uzaklaşmak istiyorlar ve olası bir play-off şansı da halen akıllarında var. İç saha performansları orta şekerli, 8 maçtan 4 tanesini kazanabildiler. Evlerindeki son 3 maçta güçlü takımlarla karşılaştılar, sırasıyla Tenerife’yi 11 sayı farkla yenerken Valencia’ya 10 ve Barcelona’ya 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. Eksikleri yok ve yeni transfer, Alman yıldız Zipser’in de ilk maçına çıkması bekleniyor.

Badalona bu sezonun flaş takımlarından biri, elde ettikleri 9 galibiyetle de kendilerini 8.sıradan da olsa şimdilik play-off potasına atmayı başardılar. Ancak deplasman karneleri orta şekerli, 8 maçtan 4 tanesini kaybettiler ki son 3 deplasman maçından da ikisini kaybetmişlerdi; Zaragoza’dan tam 46 ve Gran Canaria’dan da 15 sayı fark yemişlerdi. Birgander dışında eksikleri yok.

Burgos’un düşme potasından uzak kalabilmek için artık evinde bir seriye ihtiyacı var ki zaten 3 güçlü rakipleri ile üst üste oynadıklarını düşünürsek artık bu maçla beraber üst üste hedef maçlar oynayacaklar. Badalona ise bu sezonki başarısını genelde iç sahadaki istikrarlı performansa borçlu. Özellikle son haftalarda deplasmanda çok zorlanıyorlar, denk rakiplerine bile farklı kaybettiler. Bu maçta galibiyete daha çok ihtiyacı olan Burgos’un ev sahibi avantajını da kullanarak deplasmanlarda zorlanan denk rakibini küçük handikapı da aşarak yeneceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …