Anasayfa / Büyükçekmece Basketbol / Büyükçekmece – Empera Halı Gaziantep İddaa Tahmini 24.04.21

Büyükçekmece – Empera Halı Gaziantep İddaa Tahmini 24.04.21

ING Basketbol Süper Ligi 30. hafta mücadelesinde Büyükçekmece Cumartesi saat 13:00’da Empera Halı Gaziantep ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın toplam sayı limitini 79.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Büyükçekmece 29 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve bu maça sadece formalite icabı çıkacak, sonrasında da sezon onlar için bitmiş olacak artık. Evlerindeki maçlarda genelde tempoyu sevdiklerini, bununla beraber savunmada sorunlar yaşadıklarını biliyoruz. Son 2 iç saha maçlarında da bunu görmüştük ve rakiplerin 101 ve 104 sayı bulmasına engel olamamışları. Geçen haftada da formalite maçı olması nedeniyle Beşiktaş karşısında 3 yabancı ile oynadılar. Bu maçta da farklı bir durum beklemiyorum.

Gaziantep’in ise bir maçı eksik, yani onlar için sezon sona ermeyecek bu maçla beraber. Dolayısıyla da play-off hedefleri devam ediyor. Şuanda 13 galibiyetle 8. sıradalar ve yerlerini matematiksel olarak garantileyebilmeleri için bu maçı artı Bahçeşehir ile oynayacakları son maçı kazanmaları gerek ve tabi Afyon’un da kalan maçlarından en az birini kaybetmesi lazım ki eşitlik olmasın, eşitlik durumunda ikili averajda Afyon önde olduğu için play-off biletini onlar kaparlar. Bu nedenle de bu maçta agresif oynamaları gerekiyor.

Büyükçekmece artık havlu attı ve bu maça sadece formalite için çıkacak. Dolayısıyla koç Çıvgın’ın sahada olacak oyuncularını oyuna konsanre etmesi, özellikle savunma direncini yukarıda tutması pek mümkün olmayacaktır. Tempoyu fazla sevmeyen Gaziantep’in ise rakibin bu durumdan faydalanıp rahat bir galibiyet alacağını, bunu yaparken de 80 baremini sorun yaşamadan geçebileceğini düşünüyorum ki play-off yarışından kopmamak için kazanmaları gereken bir maç olduğıunu tekrar belirtelim. Alternatif olarak Gaziantep’in handikaplı galibiyetleri de değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.52
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (79.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa …