Anasayfa / CA Goes / CA Goes – Larre Borges İddaa Tahmini 15.03.23

CA Goes – Larre Borges İddaa Tahmini 15.03.23

Uruguay Ligi son 16 serisi 2. ve son maçında CA Goes Çarşamba günü saat 03:30’da Larre Borges ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takımın lehine 12.5 handikap belirlemişler.

Goes normal sezonu 14 galibiyetle 9. sırada bitirmiş bir ekip, federasyondan -5 puan silme cezası adıkları için. Evlerinde ise ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip ekiplerinden biri konumundalar, 12 maçtan 10 tanesini kazandılar burada taraftarlarının önünde. Bu seriye de 4 galibiyetlik bir iç saha serisi ile geliyorlar, son olarak Nacional’i tam 16 sayı farkla geçmişlerdi. Serinin ilk maçında ise deplasmanda direnmelerine rağmen 4 sayı ile kaybetmişlerdi. O maçta Osimani 19 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile öne çıkarken, Lado da 15 sayı, 12 ribaund ile ona destek olmuştu.

Borges ise 10 galibiyet toplayabilmiş ve kendisine 8. sırada yer bulabilmişti. Deplasman karneleri ise sıkıntılıydı, üst üste 6 maçlarını evden uzakta kaybettikten sonra normal sezonun son maçında konuk oldukları Nacional’i 3 sayı ile geçerek şeytanın bacağını kırmışlardı. Bu arada kötü serinin son 2 maçında da rakiplere kaybederken iyi direnmişler, çift haneli farklar yememişlerdi! Serinin ilk maçında ev sahibi avantajını kullanarak 4 sayı farkla kazanmışlardı. O maçta Gienn 25 sayı, 12 ribaund ile yıldızlaşırken, Morales 12 sayı, 6 asist ve Semiglia 12 sayı, 7 ribaund ile ona destek olan isimlerdi.

Serinin ilk maçında iki takım da birbirlerini çok zorlamışlar ve bizlere denk güçler olduklarını bence göstermişlerdi. Borges deplasmanlarda maç kazanmakta zorlanan bir takım olsa da normal sezonun 3 deplasman maçlarına baktığımızda ikisini tek haneli farklarla kaybettiklerini, sonuncusunda da Nacional’i yenebildiklerini görmüştük. Burada da ilk maçta olduğu gibi Gienn liderliğinde direneceklerini, kaybetmelerini beklesem de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.57
intobet Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …