Anasayfa / Cairns Taipans / Cairns Taipans – Melbourne Phoenix İddaa Tahmini 20.09.23

Cairns Taipans – Melbourne Phoenix İddaa Tahmini 20.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelede Cairns Taipans Çarşamba günü saat 06:00’da Melbourne Phoenix ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Taipans geçen sezon yarı finalde sonrasında şampiyon olacak Sydney’e elenmişti. Aslına bakarsanız son 4 takım arasına kalmaları bile onlar adına çok önemli bir başarıydı. Yeni sezonda da en azından play-off bileti kaparak seviyelerini korumak istiyorlar. Şuana kadar çıktıkları 2 hazırlık maçında ise özellikle savunmada sınıfta kaldıklarını ve bu nedenle kayıplar yaşadıklarını gördük. Önce deplasmanda Brisbane’a 96-65 sonra da içerde Perth’e direnmelerine rağmen 95-102 ile kaybetmişlerdi. 

Phoenix ise geçen sezon play-off biletini kapmış ama ilk turda Perth’e elenmekten kurtulamamıştı. Yeni sezonda da hedefleri en azından bu başarıyı tekrarlamak olacak. Son 2 hazırlık maçlarına baktığımızda farklı sonuçlar almış olsalar da ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Önce içerde Tasmania’ya 84-97 ile kaybetmişler, sonrasında 18 Eylül’deki sınavda deplasmanda olmalarına rağmen şampiyon Sydney’i 86-93’lük skorla devirmeyi bilmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Son maçlarına baktığımızda da dengesiz sonuçlar görüyoruz, bu nedenle de taraf ya da handikap riskine girmeyeceğim. Ancak iki takımın da son 2 hazırlık maçlarında ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu tekrar hatırlatmam gerekli. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini, savunma zaaflarını cezalandıracaklarını düşünüyorum. Karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.67
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …