Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros de Santurce – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 15.06.24

Cangrejeros de Santurce – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 15.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Cangrejeros de Santurce Cumartesi günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Cangrejeros son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 14 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular, hedefledikleri gibi play-off potasındalar. Evlerindeki pefformanslarına bakınca ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandıklarını gördük, son olarak Carolina’ya 10 sayı ile kaybederek seriyi devam ettirememişlerdi. 

Mayaguez ise son dönemde sıkıntı yaşayan ekiplerden birisi, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Hatta deplasman karnelerine bakınca durumun daha da kötü olduğunu görüyoruz, son 4 mçalarının tamamını kaybtetiler. Son olarak da San German’a 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. 11 Haziran’daki son sınavlarında ise evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanarak 91-76 ile kazanmışlar ve kötü gidişe dur demişlerdi. 

İki takım da kendi gruplarında ilk 4 yarışında önemli bir konumdalar ve bu nedenle denk güçler olduklarını söyleyebiliriz, bunu zaten galibiyet oranları da söylüyor. Diğer yandan son dönemdeki form grafiklerine baktığımızda özellikle Cangrejeros’un evinde yükselen grafiği, buna karşın Mayaguez’in deplasmanda kazanmayı unutması bu maçta da ibreyi ev sahibine çevirmiş durumda. Cangrejeros’un düşük bir farkla da olsa kaznamasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.60
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …