Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros – Grises de Humacao İddaa Tahmini 28.06.22

Cangrejeros – Grises de Humacao İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Ligi mücadelesinde Cangrejeros Salı günü saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cangrejeros 31 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırdı ve kendisine B grubunda 2. sırada yer buldular ki normal sezonu burada bitirmeleri kesinleşmiş durumda. Bu son maçtan alacakları sonuç yerlerini değiştirmeyecek. Bu maçtaki tek amaçları play-off’lar öncesi bir hazırlık sınavı vermek olacak. Son dönemde iç saha performanslarının çok iyi olduğunu, son 5 maçtan 4 tanesini evlerinde kazandıklarını belirtelim. Son olarak Carolina’yı 93-87 ile geçmişlerdi.

Humacao ise 30 maçtan topladığı 8 galibiyetle bu grupta 6. ve son sırada yer alıyor, dolayısıyla onların da kalan 2 maçlarını kazanmaları bile play-off bileti için yeterli olmayacaktır. Bu maça da son maçlarına da sadece formalite için çıkıp sonrasında sezonu kapatarak tatillerine başlayacaklar. Zaten son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. Ayrıca deplasman karneleri de berbat, 15 maçtan 13 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarında bu maçtaki rakipleri Cangrejeros’a 24 ve Fajardo’ya ise 23 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Bir tarafta grubu 2. sırada bitirmeyi ve play-off’a iddialı bir şekilde başlamayı garantileyen Cangrejeros, diğer tarafta grubun sonuncu sırasında yer alan ve deplasmandaki 15 maçtan 13 tanesini kaybetmiş ligin en zayıf halkalarından biri olan Huamcao var. Play-off’a hazırlanan Cangrejeros bu maçta taraftarı önünde sürpriz bir sonuca izin vermeycektir diye düşünüyorum ki daha yeni 20 Haziran’da yine bu sahada tam 24 sayı farkla yendikleri zayıf rakiplerini yine çift hanelerle rahat geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …