Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 26.07.21

Cangrejeros – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 26.07.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Cangrejeros Pazartesi saat 01:00’da Mets de Guaynabo ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Cangrejeros 5 maçtan 2 tanesini kazanabildi şuana kadar. Onlar adına olumlu taraf ise son 3 maçlarından iksinde bu galibiyetlerin gelmesiydi, yükselen bir form grafikleri var. Önce deplasmanda Mayaguez’i sonra da içerde Fajardo’yu yenmişlerdi. Son olarak ise içerde bu kez Mayaguez’e yenşilmişlerdi. O maçta Bishop 21 sayı, 11 ribaund ile çok etkili olurken, Thomas Robinson da 16 sayı, 11 ribaund ile ona destek olan diğer isimdi. 

Guaynabo ise 4 maçın ardından henüz galibiyet alamadı, B grubunun zayıf takımları arasında yer alıyorlar. Son 2 maçlarını üst üste deplasmanda oynamışlar, önce Arecibo’ya 101-88 sonra da Carolina’ya 82-75 ile kaybetmişlerdi. O son maçta Diamond Stone 31 sayı, 15 ribaund ve David Stockton 21 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile çok etkili olsalar da galibiyet için yeterli olamamışlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de son haftalarda sergiledikleri basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Cangrejeros’un hazır ritmini bulmuşken Robinson liderliğinde bu maçta kendi sahalarında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanarak çıkışlarını sürdüreceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak da Guaynabo’nun savunma zaaflarını düşünerek yüksek skorları deneyip, üst seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 -1.35
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Le Mans – Pau Orthez İddaa Tahmini 16.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 4. hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 21:30’da Pau Orthez …