Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury – Franklin Bulls İddaa Tahmini 11.07.24

Canterbury – Franklin Bulls İddaa Tahmini 11.07.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Perşembe günü saat 10:30’da Franklin Bulls ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Canterbury bu sezonun en formda en diri takımı. Çıktıkları 19 maçtan 17 tanesini kazandılar ve bu sayede de tahmin edeceğiniz üzere liderlik koltuğunda oturuyorlar, en yakın rakipleri Auckland ise onları 1 adım geriden takip ediyor. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçlarının tamamını kazanırken rakiplere çift haneli farklarla net üstünlükler kurduklarını da görmüştük. 

Franklin ise son dönemde iyi performans sergilemeyen ekiplerden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler… Bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Ama iyi haber halen ilk 6 yarışında alttan gelen rakiplere karşı önemli bir fark var aralarında. Deplasman karnelerine bakınca ise son maçta ligin yeni takımı Whai karşısında aslında iyi direndiklerini ve sonunu getiremediklerini, 87-84 ile kaybettiklerini görmüştük. 

İki takım arasındaki siklet farkını bize puan tablosu zaten söylüyor. Canterbury bu sezonun en dominant takımı. Nitekim liderlik koltuğunda oturuyorlar ve son haftalarda evlerinde oynadıkları maçları hep çift haneli farklarla kazandılar. Son dönemde formsuz olan ve evinde bile maç kazanmakta zorlanan Franklin karşısında da aynı tarifeyi uygulamakta zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.67
Best10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.93
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …