Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury – Manawatu İddaa Tahmini 15.06.24

Canterbury – Manawatu İddaa Tahmini 15.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterburry Cumartesi günü saat 07:00’da Manawatu ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 185.5 olarak açıklamışlar. 

Canterbury bu sezonun flaş takımlarından birisi, son dönemde de çok formdalar. Çıktıkları 14 maçtan 12 tanesini kazandılar ve şuanda ligin en iyi galibiyet sayısına sahip takımı konumundalar! Son 4 maçlarına baktığımızda ise tamamını kazanırken 3 tanesinde de galibiyetler dışında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu gördük, o maçlarda sırasıyla 191 sayı, 182 sayı ve 192 sayı üretilmişti.

Manawatu ise ligin en zayıf halkası, 14 maçtan sadece ama sadece 1 galibiyet alabildiler… Tahmin edeceğiniz üzere en büyük sıkıntılarından biri de savunmada yumuşak kalmaları, ortalama 98 sayı görüyorlar potalarında. Son 3 maçlarına baktığımızda ise devam eden kayıplar dışında bize sırasıyla 187 sayı, 210 sayı ve 191 sayı izletmişlerdi. Üretim kısmında Heron, Moors, Judd, Whitney gibi silahlarla direnmeye çalışıyorlar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu bize zaten puan tablosı ve takımların son maçlarda ortaya koyduğu puan grafiği söylüyor. Dolayısıyla ev sahibi Canterbury elbette ağır favori ama konu handikapa gelince riske girmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da tempo odaklı basketbolu ve özellikle Manawtu’nun yumuşak savunmasını düşününce bol skorlu bir maç izleme ihtimalimizi yüksek görüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (185.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (185.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …