Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury – Southland İddaa Tahmini 07.07.24

Canterbury – Southland İddaa Tahmini 07.07.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Pazar günü saat 09:30’da Southland ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ilk yarı için sayı limitini 90.5 olarak açıklamışlar. 

Canterbury bu sezon ligin en iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler. Bununla beraber evlerindeki performanslarına baktığımızda ise bize genelde yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerine şahit olduk. Son 3 maçlarında minimum 173 sayı üretilmişti. 30 Haziran’daki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen Manawatu’yu bu trende uygun şekilde 94-121 gibi farklı bir skorla yenmeyi bilmişlerdi.

Southland ise son 2 maçını üst üste kazanmış olsa da halen ligin zayıf halkalarından birisi çünkü 17 maçın ardından sadece 3 galibiyet toplayabildiler! Deplasman karnelerine bakınca genel sıkıntının savunma olduğunu söyleyebiliriz. Son 3 maçlarında da bu paralelde bize yüksek skorlar izletmişler, minimum 181 sayı üretilmişti. 30 Haziran’daki son sınavlarında ise konuk oldukları Nelson karşısında beklenenden iyi bir hücum performansı sergileyerek 83-98’lik skorla kazanmışlardı.

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Sonuçta Canterbury ligin lideri ve son dönemde istim üstünde. Bunun yanında Southland ise ligin zayıf halkalarından birisi. Ancak son 2 maçlarını üst üste kazanmış olmaları bu maçta handikap bahisleri açısından benim kafamı karıştırıyor. O tarafta yönlemektense iki takımın temposuna ve son dönemde sergiledikleri hücum odaklı basketbola yönelmeyii tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: İY ÜST (90.5) – 1.61
Hovarda Oranı: İY ÜST (90.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …