Anasayfa / Cantu / Cantu – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 02.01.21

Cantu – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 02.01.21

İtalya Lega Basket Serie A 14. hafta mücadelesinde Cantu Cumartesi saat 22:00’da Fortitudo Bologna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Cantu 12 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve düşme potasından sadece 1 adım uzaktalar. Son haftalarda ise toparlanma sinyalleri veriyorlar, son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Evlerinde Trieste’yi 6 ve deplasmanda Reggio Emilia’yı 10 sayı farkla geçerken evlerinde Brescia’ya ise uzatma sonunda 3 sayı ile kaybetmişlerdi. Jaime Smith’in dönmesi ve Woodard, Johnson, Kennedy üçlüsünün etkili oynamaları ile son maçlarda iyi işler çıkardılar.

Fortitudo ise bana göre elindeki kaliteli kadronun hakkını veremeyen ekiplerden biri. Onlar da rakipleri Cantu gibi 12 maçtan sadece 4 galibiyet alabildiler. Koç Dalmonte’nin göreve gelmesiyle ise biraz olsun toparlanma sinyalleri verdiler. Ligde son 2 maçlarını evlerinde oynamanın da avantajıyla kazandılar ve çıkışa geçtiler. Özellikle son maçta Venezia gibi önemli bir takımı yenmeleri çok değerliydi. Banks’in de nihayet kendi gelmesi, bu maçta tam 28 sayı üreterek takımına liderlik en az galibiyet kadar değerliydi.

İki ekip arasında bana göre ciddi farklar yok, sıralamadaki yerleri gibi denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Cantu ev sahibi avantajı ile bir adım önde ki geçen hafta deplasmanda dişli rakipleri Reggio Emilia’yı 10 sayı farkla yenmiş olmanın da moraline ve özgüvenine sahipler ama Fortitudo da geçen hafta Venezia gibi önemli bir rakibi yendi ve nihayet yıldız skorerleri Banks kendisine geldi. Dolayısıyla bu maçta da kolay teslim olmayacaklarını, denk rakiplerine karşı direnerek handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wilki Morskie Szczecin – Polpharma St. Gdanski İddaa Tahmini 24.01.21

Polonya Ligi 23. hafta mücadelesinde Wilki Morskie Szczecin Pazar saat 21:30’da Polpharma St. Gdanski ile …