Anasayfa / Cantu / Cantu – Venezia İddaa Tahmini 18.10.20

Cantu – Venezia İddaa Tahmini 18.10.20

İtalya Lega Basket Serie A 4. hafta mücadelesinde Cantu Pazar saat 19:00’da Venezia ile karşılaşacak. İddaae ev sahibinin toplam sayı limitini 72.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 74.5 olarak belirlemiş.

Cantu sezona beklentilerin aksine iyi bir giriş yaptı ve play-off yarışında varolabileceğinin sinyallerini verdi. Son 2 maçlarını kazanırken hücum performansları ile de dikkat çektiler, Pesaro’yu içerde 81-72 ve deplasmanda Varese’yi 80-90 ile yenmeyi başardılar. Jaime Smith liderliğinde Woodard, Jazz Johnson, Sha’Markus Kennedy ve Donte Thomas’ı verimli kullanarak 80 sayıları geçmekte zorlanmıyorlar.

Venezia ise kadrosunu koruyup koç De Raffaele ile başladı ama bunun avantajını son maçlarda hiç ortaya koyamadılar. Hem EuroCup hem de Serie A’daki son maçlarında en güvendikleri konu olan savunmada sınıfta kaldılar. Önce deplasmanda Partizan’dan 95 sonra da içerde Pesaro’dan 90 sayı yediler. Bir düşüş yaşadıkları gerçek ve savunma sertliğini birden bire yükseltmeleri kolay olmayacak. Hücumda ise Tonut, Watt, Daye yine en güvendikleri isimler konumundalar.

Kağıt üstünde Venezia tecrübesi ve kalitesiyle maçın favorisi ama Cantu’nun da son haftalarda iyi sonuçlar aldığını, özellikle Jaime Smith liderliğinde hücum verimliliğini arttırdığını görüyoruz. Bu maçta ev sahibi avantajına da sahipler ve rakibin son maçlarda düşen savunma sertliğine karşı Kennedy, Thomas, Johnson gibi silahları da devreye sokarak direneceklerini, kaybetseler de 75 baremini aşabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (72.5) – 1.55
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (74.5) – 2.10
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Real Betis – Real Madrid İddaa Tahmini 27.10.20

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Real Betis Salı saat 20:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. …