Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 10.05.23

Capitanes de Arecibo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 10.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Capitanes de Arecibo Çarşamba günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Arecibo son dönemde bir düşüş yaşıyor, üst üste 3 maçlarını kaybettiler ve 10 galibiyette kaldıkları için zirve yarışından da 3 adım uzaklaştılar. Artık evlerinde bir reaksiyon göstermek ve kazanmak istiyorlar. Buradaki son maçlarında güçlü rakipleri Quebradillas’ı konuk etmişler ve fazla direnemeden 11 sayı farkla kaybetmişlerdi! Ayrıca 7 Mayıs’da, 3 gün önce de buradaki rakipleri Mayaguez’e deplasmanda 10 sayı farkla kaybettiler. 

Mayaguez ise son 3 maçtan ikisini kazanarak bir çıkış yakaladı ve bu sayede de kendilerine 9 galibiyetle 4. sıradan play-off potasında yer buldular şimdilik. Ancak bu çıkışı evlerindeki maçlarda yaptığını, deplasman karnelerinin can sıkıcı olduğunu da belirtelim. Deplasmanda oynadıkları son 4 maçı üst üste kaybettiler! Son olarak güçlü rakipleri Quebradillas’a konuk olmuşlar ve varlık gösteremeden 102-88 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. 

Takımlar daha yeni 3 gün önce Mayaguez’in sahasında karşılaşmışlar ve ev sahibi avantajını kullanarak rakibini 103-93’lük skorla geçmişti. Bu kez sıranın kendi sahasında Arecibo’da olduğunu düşünüyorum. Son 3 maçını üst üste kaybeden ve artık bir reaksiyon galibiyeti arayan ev sahibinin Hodge, Rodriguez, Liz, Collier, Huertas gibi tecrübeli silahlarını devreye sokarak istediği galibiyeti alacağını ve rövanşı da alacağını, yani çift haneli farkları yakalayabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.71
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …