Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 17.06.24

Capitanes de Arecibo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 17.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Capitanes de Arecibo Pazartesi günü saat 01:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemiş.

Arecibo her ne kadar son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da toplamda yakaladığı yüzde 75’lik galibiyet oranı il sadece grubun değil, tüm ligin en iyi takımı konumunda. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise bu sezon çıktıkları 14 maçtan 12 tanesini kazandıklarını gördük! Ellerinde önemli silahlar var, öne çıkan isimler Plummer, Okafor, Stockton, Liz diyebiliriz. 

Mayaguez ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler! Bu nedenle de 13 galibiyette kaldılar ama yüzde 54.2’lik kazanma oranları ile grupta halen ikinci sırada bulunuyorlar. Diğer yandan deplasman karnelerinin ise sıkıntılı olduğunu biliyoruz, son 5 maçlarının tamamını kaybettiler. Son olarak Cangrejeros’a konuk olmuşlar ve tam 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasındaki siklet farkını galibiyet oranları gösteriyor aslında. Ayrıca Mayaguez son haftalarda özellikle deplasman performansı anlamında çok formsuz, sınıfta kalmış durumda. Arecibo’dan daha alt seviyedeki takımlara bile evden uzakta çift haneli farklarla kaybetmişlerdi. Bu maçta da güçlü ve formda ev sahibi karşısında şanslarının olmadığını düşünüyorum. Plummer, Okafor, Stockton, Liz gibi silahlarla fazla zorlanmadan kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …