Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 28.06.24

Capitanes de Arecibo – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 28.06.24

Paraguay Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Mets de Guaynabo ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.58 olarak belirlemişler. 

Arecibo son 3 maçını üst üste kaybetti ve kötü bir dönemden geçiyor. Ama buna rağmen topladıkları 22 galibiyet ve yuzde 68.8 kazanma oranı ile A grubunun liderlik koltuğunda oturuyorlar halen. Evlerindeki performanslarına bakınca ise son 2 maçta Mayaguez’i yendiklerini ama 21 Haziran’da konuk ettikleri Carolina’ya direnemeden 11 sayı farkla kaybettiklerini gördük. 95 sayı ürettikleri o maçta Okafor 24 sayı, 9 ribaund, Plummer 19 sayı, 5 ribaund, Stockton 15 sayı, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Guaynabo ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 19 galibiyete ulaştı. Yüzde 61.3’lük kazanma yüzdesiyle B grubunun liderlik koltuğunda oturuyorlar. Diğer yandan deplasman karnelerine bakınca aslında işlerin pek yolunda gitmediğini görebiliyoruz, 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler ki son olarak 24 Haziran’da konuk oldukları Caguas’a 13 sayı farkla kaybettiklerini, sadece 69 sayı üretebildiklerini de belirtelim.

İki takım son olarak 17 Nisan’da Guaynabo’nun sahasında karşılaşmışlar ve Arecibo deplasmanda iyi direnmesine rağmen son nefeste 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamıştı. Son dönemde ise formsuz olan taraf onlar tabi. Ama artık kötü gidişe dur diyeceklerini, evlerinde bu kez hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Okafor, Plummer, Stockton gibi tecrübeli silahlar liderliğinde kazanacaklarını tahmin ediyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.43
intobet Oranı: MS 1 – 1.58
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …