Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes De Arecibo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 24.06.22

Capitanes De Arecibo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 24.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Arecibo geçen sezonun şampiyonu ve bu sezon da 28 maçtan topladığı 18 galibiyetle A grubunda liderlik koltuğunda oturuyor, yani yine ligin güçlü şampiyonluk adaylarından biri konumundalar. Ayrıca son 4 maçlarını üst üste kazanarak da formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki performansları da kusursuza yakın, 14 maçtan 13 tanesini kazandılar taraftarları önünde. Son olarak 22 Haziran’da konuk ettikleri Fajardo’yu rahat bir skorla, 16 sayı farkla yenmişlerdi.

Quebradillas da ligin iddialı takımlarından biri ki aynı grupta 17 galibiyete Arecibo’nun hemen 1 adım arkasında 2. sırada yer alıyorlar. Ancak deplasman karneleri pek iç açıcı değil, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son deplasman maçlarında 21 Haziran’da Ponce’ye konuk olmuşlar ve direnmelerine rağmen 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Robinson 18 sayı, 13 ribaund, Emory 15 sayı, 6 ribaund ve Browne 13 sayı, 7 ribaund, 11 asist ile ayakta kalan isimlerdi.

İki takım arasında puan tablosunda bir denklik var gibi görünse de Arecibo’nun elinde çok daha kaliteli ve tecrübeli bir kadro olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu maçta da sezon boyunca olduğu gibi sahalarında dominant bir performans sergileyeceklerini, Hodge, Liz, Huertas, Elonu gibi silahlarla sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Quebradillas’ın da kötü deplasman performansını dikkate alarak Arecibo’nun handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …