Anasayfa / Caribbean Storm Islands / Caribbean Storm Islands – Toros del Valle İddaa Tahmini 26.06.24

Caribbean Storm Islands – Toros del Valle İddaa Tahmini 26.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Caribbean Storm Islands Çarşamba günü saat 01:40’da Toros del Valle ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 178.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Storm Islands son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 18 galibiyetle liderlik koltuğunu Nortel ile paylaşmayı sürdürdü. Evlerindeki performanslara baktığımızda ise son dönemde istediklerini sonuçları alamdıklarını görmüştük. Ama sonuçlardan bağımsız olarak son 3 maçtaki ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 194 sayı, 219 sayı ve 199 sayı izletmişlerdi o maçlarda. 

Toros ise son 4 maçını üst üste kazandı, ligin en formda takımlarından birisi. Bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Ancak halen hedefledikleri ilk 4 yarışından 5 galibiyet uzaktalar, hatta 1 maçları da fazla… Diğer yandan deplasman karnelerine bakacak olursak son 4 maçtan 3 tanesinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, sırasıyla 185 sayı, 183 sayı ve 199 sayı izletmişlerdi bize. 

İki takım daha yeni 25 Haziran’da yine bu sahada karşılaşmışlar, yüksek tempoda ve bol skorlu geçen karşılaşmayı misafir takım Toros 92-107 gibi farklı bir skorla kazanmayı başarmıştı. Bu maçta ev sahibinin tekrar böyle bir hata yapmayacağını, sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum ama tabi bu farklı yenilgiden sonra güven vermiyorlar. İki takımın da sadece aralarındaki bu maç değil, öncesinde de bize yüksek tempo, hücum odaklı bir basketbol izletmelerine güvenerek tercihimi yine üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (178.5) – 1.84
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …