Anasayfa / Cariduros Fajardo / Cariduros de Fajardo – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 19.05.23

Cariduros de Fajardo – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 19.05.23

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Cariduros de Fajardo Cuma günü saat 03:00’da Vaqueros de Bayamon ile karşılaşacak. intobet ev sahibi takım lehine 2.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu bahse oran açmamış.

Fajardo son 4 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 9 galibiyette kaldı, hedefledikleri 4. sıradan tam 3 galibiyet geride kalmış durumdalar… Bu kötü serinin son 3 maçında sadece kaybetmediler, adeta hezimete uğradılar. Sırasıyla 24, 31 ve 12 sayı fark yemişlerdi rakiplerinden. Evlerindeki son maçta Cangrejeros’a ise 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Goodwin, Andujar, Vaughn takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Bayamon ise ligin iddialı takımlarından biri konumunda ki grupta da 15 galibiyetle liderlik koltuğunda oturuyorlar zaten. Diğer yandan deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisini kazandıklarını, evden uzakta da iyi sonuçlar aldıklarını görebiliriz. Cangrejeros’u önce 6 sayı farkla yenip sonra da 8 sayı farkla yenilmişlerdi, diğer maçta ise ligin yeni takımlarından Manati’yi tam 21 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

İki takım arasında elbette hem kalite hem de seviye anlamında farklar var. Zaten Bayamon bunu puan tablosuna da yansıtmış durumda. Grubun lideri konumundalar ve bununla beraber tüm ligin de iddialı şampiyonluk adaylarından biri konumundalar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen Thompson, Romero, Key, Mojica gibi silahların liderliğinde galibiyete yakın olduklarını, düşük farklarla da olsa kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …