Anasayfa / Cariduros Fajardo / Cariduros Fajardo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 25.08.21

Cariduros Fajardo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 25.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Cariduros Fajardo Çarşamba saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 177.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Fajardo şuana kadar oynadığı 13 maçtan 7 tanesini kazanmayı başardı ve kendisine A grubunda 4. sırada yer buldu, play-off yarışından kopmadılar. Hücum performansları da iyi durumda ortalama 91 sayı gönderdiler rakip potalara. Son 3 maçlarında da bu paralelde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu maçlar izletmişlerdi. Sırasıyla 214, 197 ve 194 sayı üretilmişti bu maçlarda. Son olarak konuk oldukları Arecibo’ya 106-88 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta savunmada sınıfta kalırken hücumda ise Diaz Guillermo 15 sayı ve Abreu ile Burgos ise 14’er sayıyla katkı verebilmişlerdi. 

Mayaguez ise 17 maçtan 9 tanesini kazanabildi ve rakibinin bir adım gerisinde 5. sırada yer alıyor. Onlar da play-off yarışının içindeler, kopmuş ve çok geri kalmış durumda değiller. Temel sorunları ise savunma, yüksek tempoda oynayıp yumuşak kalıyorlar ve potalarında ortalama 91 sayı görüyorlar. Son 4 maçlarından 3 tanesinde de bu örnekleri görmüştük. Sırasıyla 208, 197, 197 sayı üretilmişti bu mçalarda. Deplasmandaki son maçlarında ise Guaynabo’yu 98-99 ile yenmişlerdi. O maçta Govan ve Paige 17’şer sayıyla takımlarına liderlik eden isimler olmuşlardı. 

İki takım da A grubunda 4. sıradan play-off yarışına dahil olabilmek için kapışmalarını sürdürüyorlar. Bu anlamda kazanan tarafın büyük avantaj sağlayacağını söylemek yanlış olmaz. Diğer taraftan iki takımın da son haftalarda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini düşünürsek bu maçta da çekişmenin hücum performansları üzerine kurulu olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Yüksek tempolu ve bol skorlu bir maç bekliyorum, iki takımın da 90 baremine ulaşması ve geçmesi beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (177.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …